Cena
473 000 zł
Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe – Ustroń, os. Manhatan | 63,85 m²
Przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 63,85 m², położone w świetnej lokalizacji – na spokojnym i zielonym osiedlu Manhatan w Ustroniu, zaledwie kilka minut spacerem od ścisłego centrum miasta.
Lokal znajduje się na 6. piętrze 10-piętrowego, zadbanego bloku z dwoma windami. Składa się z trzech ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki z WC oraz przestronnego przedpokoju. Do mieszkania przynależy średniej wielkości balkon, z którego rozpościera się bardzo ładny widok na okoliczne góry i otaczającą zieleń. Jest również piwnica, która doskonale sprawdzi się jako miejsce do przechowywania.
Stan techniczny lokalu pozwala na natychmiastowe zamieszkanie bez konieczności przeprowadzania kosztownego remontu – wnętrza są odświeżone, ściany w jasnych, neutralnych barwach, zadbane podłogi, schludna kuchnia i łazienka. Wystarczy wstawić meble i można od razu komfortowo zamieszkać – bez konieczności przeprowadzania remontu.
Najważniejsze atuty:
Cena: 473 000 zł
To doskonała propozycja dla tych, którzy cenią sobie wygodę, dobrą lokalizację oraz możliwość szybkiego wprowadzenia się do własnego mieszkania.
Zapraszam do kontaktu oraz umówienia się na prezentację tej atrakcyjnej nieruchomości.
Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.